AvriL Lavigne Fan Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AvriL Lavigne Fan Turkey

Avril İle İlgili Herşey

AnasayfaAvrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) EmptyLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte)

5 posters
YazarMesaj
Dark Pearl
avril kolik
avril kolik
Dark Pearl

Kadın
İş/Hobiler : seri katilll
Lakap : heyy butch, esra18ramona
Rep Puanı :
Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Right_bar_bleue

Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Empty
MesajKonu: Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte)   Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 8:53 pm

1-) Avrıl lisedeyken okuldan nefret edermis. Söylediğine göre diğer kızlar onu fazla ukala bulduklarından pek sevmez ve aralarına almazlarmıs (onlar kimi aralarına almıyor yaa şşş bana bakın gebertirim sizi Evil or Very Mad )

2-) İlk öpüsmesi tam bi faciaymıs.. "çünkü ne yaptığımı farkında bile değildim" diye açıklıyor (yası belirtilmemis)

3-) Bir keresinde otelde çok fazla gürültü yaptığından otelden atılmış

4-) Avril hayatı boyunca hiç gitar dersi almamıs ve kendisi çalmayı öğrenmiş ve ilk şarkısını 12 yasında yazmıs

5-) Avrilın burcu terazi.. ve tam burcu olduğunu sölüyor.. tartışmalardan kaçınıyor ve yaratıcılığı seviyor

6-) Fotoğraf çekimlerine giderken işi şansa bırakmamak icin kıyafetlerini yanında götürürmüş..(eee akıllı kızın hali başka Cool şanssızlığın genelde onu bulduğunu söylüyor.(raslantıya bak şanssızlık beni de hep bulur)

7-) Avrıl kendini kötü hissettiği morali bozuk olduğu zaman şarkı söyler gitarını tıngıdatırmıs.. bu ses onu rahatlatır çok hoşuna gidermiş, onu rahatlatan tek şey olduğunu söylüyor (bende hep avril şarkıları dinler rahatlarım Wink )

8-) Avrılın vicudunda 4 tane piercing war: biri göbek deliğinde, ikisi sol ve bi tanesi de sağ kulağında, küçük bir süzgec o!! (sensin süzgeç ne var yani bendede 3 tane var)

9-) Adı Sam olan çok şirin bi köpeği var

10-) Yaşama bakıs acısı söyle: "İnsanların ne dediği beni ilgilendirmiyor. Sadece kendim olmaya çalışıyorum. Yasamdan zevk almayı ve kendim olmayı seviyorum." Kendinden emin bir kız!!

11-) Avrilın, Matt adında bir abisi ve Michelle adında bir kız kardeşi var. O, her zaman ilgi odağı olmak isteyen ortanca kardeş yani

12-) Büyük Britanya Prensi Harry, Avrilın en büyük hayranlarından biri!!

13-) Ünlü olmadan önce bi fast food restoranında çalısıyormuş ancak bu macera normal olarak kovulmayla son bulmuş.. kendine en uygun şeyin müzik ve şarkılar olduğunu söylüyor..

14-) Kaykayın yanı sıra Avril tam bi buz hokeyi tutkunu.. okuldayken hep oynarmış..

15-) Avrilın göbek adı da Ramona..

16-) Avril pizzaya bayılırmış. Ama önce üzerindeki malzemeleri yermiş. En sevdiği malzeme de zeytinmis.
Mrvh*ANqèL
Admin
Admin
Mrvh*ANqèL

Kadın
İş/Hobiler : müzik dinlemek ...
Lakap : кαяαиℓıкℓαя ρяєиsesi
Ruh halin : Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Bolunm10
Rep Puanı :
Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte)   Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 3:25 pm

biliodum yinede saol cnm
http://avrillavignemk.tr.gg/
Sheker
co admin
co admin

Kadın
İş/Hobiler : hobim:müzik dinlemek kitap okumak
Lakap : Yok xD
Ruh halin : Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Keyifs10
Rep Puanı :
Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte)   Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Icon_minitimeSalı Haz. 10, 2008 8:12 pm

bende biliyodum cnm ama yinede saol
Avri(L)avigne
Admin
Admin
Avri(L)avigne

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : uslu,çalışkan,zeki,akıllı
Ruh halin : Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Olgun10
Rep Puanı :
Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Left_bar_bleue165 / 100165 / 100Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte)   Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Icon_minitimeÇarş. Haz. 11, 2008 4:08 pm

sağol biliyordum
http://hepsifanclub.benimforum.org/
avril_güzin_
avril üyesi
avril üyesi
avril_güzin_

Kadın
Rep Puanı :
Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte)   Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte) Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 4:35 pm

biliyodum yhaw

Avrıl'ın Sırları (biraz eski ama idare edin işte)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» mazide kalan eski sevgilinin smslerine cevap